Pronájem nebo koupě seniorského bytu

10.05.13

Odchod do důchodu je jedním z nejvíce očekávaných milníků života, ale to může také přijít s skličující seznam úkolů rozhodnutí, které musí být provedeny. Pravděpodobně jste již stejně hodně myslel na umístění a zda chcete zůstat tam, kde jste, nebo přestěhovat, a pak je tu otázka, kde se přestěhovat do!

Při zvažování Victoria, BC jako místo ke strávení váš odchod do důchodu, již pravděpodobně víte, že klima je tak blízko k "Středomoří", jak to bude v západní Kanadě. Teploty jsou zřídka teplejší než 30 ° C. v létě a ponořit se do-5C v průměru méně než 5 nocí za rok. Výzkum a vyrovnání na komunitu, kterou chcete být součástí je další hlavní pozornost.

Pronájem nebo koupě seniorského bytu

Nakupování Domovy důchodců ve městě

Rodinný dům
Pokud uvažujete o nákupu důchodového bydliště v Victoria BC, nemovitosti Times webové stránky má několik statistik, které vám pomohou vědět, kde jsou ceny na teď. Publikováno dne 1. září 2011 - průměrná cena rodinného domu ve Velkém Victoria v srpnu byla 652.841 dolarů, a to je až od 581.117 dolarů v červenci. Průměrná cena zvýšila na 547.000 dolarů, zatímco šestiměsíční průměr zvýšil na 621.960 dolarů.

Byt a město-home průměrná cena
Průměrná cena byty v srpnu klesla na 271.500 dolar a průměrná cena města-domů prodáno minulý měsíc zvýšil na 437.079 dolar od 412.178 dolarů v červenci. Průměrná cena zvýšila na 416.700 dolarů, zatímco šestiměsíční průměr Zvýšila se také 446.135 dolarů. MLS prodej minulý měsíc včetně 307 rodinných domů, 128 bytových jednotek 68 Město-domovy a 15 vyrobené domovy.

Victoria Real Estate rada Předseda uvedl v příspěvku na stránkách nemovitosti Times, že nárůst tržního aktivity je pozitivní zpráva, protože to odráží pokračující stabilitu na trhu s nemovitostmi.

Pronájem důchodového bydliště

Tam je silná poptávka po pronájmu ubytování v Victoria BC, a přestože nájemné stouply jsou stále nízké ve srovnání s jinými hlavními centry po celé zemi, říká Travis Archibald, senior analytik trhu pro kanadské hypotéky a bydlení Corporation v komentáři k Trans-Canada pronájmy. Pokud jde o Victorii konkrétně, Archibald poznamenal, že podle posledních čísel z jara 2011 průzkumu, nájemné o 1,2 procenta od dubna 2010 - 2011 a provinční průměrná vzrostla o 1,5 procenta.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Podlahy z betonu

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Chcete mít kolem sebe více prostoru?

Nechte se hýčkat praktičností vestavěné skříně. Užívejte si pohodlí!


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně na míru podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Sháníte prodej, pronájem nebo servis plošin - kontaktujte plošiny Tábor


Objednejte si lehčený beton pro stavbu monolitických nebo inženýrských staveb.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.