Investiční plán k odchodu do důchodu

24.08.13

Zapnutí svůj domov do investice je skvělý způsob, jak jumpstart bohatství budování procesu. Tato technika je zvláště užitečná pro lidi, právě začínají svou finanční cestu, nebo ty, kteří zaostávají ve svém plánování odchodu do důchodu. Domov se stává investicí, když jiní lidé pronajmout část nebo všechny, a to od tebe a příjem, který obdržíte od tohoto pronájmu pokrývá vaše průběžné přímé náklady na vlastnictví.

Vaším úkolem je kupovat a pohybovat se ve svém vlastním multi-jednotka nemovitosti k pronájmu, které vám pomohou minimalizovat životní náklady prostřednictvím sdílení majetku na náklady na vlastnictví (splátky, opravy, daně, pojištění, atd.) se svými nájemníky. Pak budete splácet úvěr slouží k koupit nemovitost tak rychle, jak je to možné. Jakmile vlastníte nemovitosti k pronájmu volné a čisté, budete mít výhodu, která bude platit vám významný měsíční příjem tak dlouho, jak ji vlastníte.

Investiční plán k odchodu do důchodu

Ve Spojených státech, byt vlastnosti se čtyřmi jednotkami nebo méně, aby ty nejlepší kandidáty pro tuto techniku, protože jsou snadno k financování. Celý proces je velmi podobný k nákupu rodinného domu a je poměrně jednoduché. Bez ohledu na typ nemovitosti si koupíte, ujistěte se, že můžete pokračovat pohodlně dovolit dělat na splátky, pokud většina vašich nájemníků odstěhovat na nějakou dobu a mluvit s profesionální účetní a právník předtím, než se pokusíte tuto techniku.

Příklad: Chcete si koupit čtyři-plex. Máte malou zálohu a vaše odnášejí domů je 45.000 dolarů za rok. Můžete se rozhodnout, aby strávit více než 30% svého příjmu na bydlení, takže jsou omezeny na maximální měsíční splátku úvěru na 1150 dolar (45.000 dolarů vynásobí 30% = 13.500 dolarů, 13.500 dolarů děleno 12 měsíců = 1.150 dolarů za měsíc). Nájemné z vaše brzy-k-být-získaný čtyři-plex, ale může také počítat na váš příjem, což vám umožní získat více majetku za své peníze.

V tomto příkladu, budou platby být o něco vyšší na čtyři-plex, protože daně a pojištění nákladů více. Dům, nicméně, nedostane finanční výhodu sbírání nájemného, které činí významný rozdíl v tom, jak velkou část své vlastní peníze, musíte použít splatit úvěr na pozemku. Jinými slovy, pokud jste vlastnil čtyři-plex, měli byste použít pronájmu obyvatelům peníze na pomoc splatit svůj majetek úvěr.

Pokud jste vlastnil čtyři-plex, pokračoval dělat celý měsíční splátka úvěru z příjmu fyzických osob, a používal peníze navíc vlastnost generovaný, po odečtení výdajů, jako další měsíční platby svého věřitele, by to výrazně snížit množství času trvá na splácení úvěru. Pamatujte si, že by to ještě trvat 30 let splácet dům. Jakmile je majetek vyplatila, váš domov se stala investice, která se vám zaplatí měsíční příjem a umožňuje žít zdarma. Jak se liší by váš finanční život, kdyby jste neměli platit nájem, nebo provést platbu dům? Jak se liší by vaše finanční život být, pokud jste použili tuto techniku vícekrát, pohybující se od čtyři-plex na čtyři-plex při použití příjmů z každé zaplacené majetku splatit půjčku na poslední nákup?

Bydlení ve vlastním pronájmu nemovitostí není pro každého. Budete muset smířit s výstředností svých nájemníků, obětovat trochu soukromí, a zabývat se jejich problémy a stížnosti. Možná budete muset vzít správu nemovitostí třídu nebo dvě. Můžete dokonce vrhnout několik toalet a dělat mnoho oprav sami dostat čísla pracovat pro vás. Je to opravdu tak špatné? Jak dlouho by vám trvalo uložení ekvivalentní hodnotu vašeho pronájmu nemovitosti jednoduše uložením část svého příjmu? Vzdát tradiční domov a bydlení ve vlastním pronájmu pozemku s nájemníky by mohla přinést významné dlouhodobé finanční výhody. Zvažte tuto možnost dříve, než vyloučit to pro hezkém domě s bílým plotem.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Podlahy z betonu

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Chcete mít kolem sebe více prostoru?

Nechte se hýčkat praktičností vestavěné skříně. Užívejte si pohodlí!


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně na míru podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Sháníte prodej, pronájem nebo servis plošin - kontaktujte plošiny Tábor


Objednejte si lehčený beton pro stavbu monolitických nebo inženýrských staveb.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.