Financování

Plánování odchodu do důchodu - Investujete na správných místech?

Plánování odchodu do důchodu - Investujete na správných místech?

10.09.13

Po zakoupení našeho domova, úspory děláme pro naše důchodu jsou pravděpodobně největší investici vyrábíme. Zaručený způsob jak si odpočinout jsou příjemné wellness pobyty, na kterých si dopřejete masáže, cvičení, jógu a další relaxační aktivitiy. Potíž je v tom, pokud jste to štěstí vlastnit křišťálovou kouli, která skutečně funguje, co se stane s vašimi penězi, zatímco to čeká na vás, na odchod do důchodu je často ponechána v klíně bohů.

Investiční plán k odchodu do důchodu

Investiční plán k odchodu do důchodu

24.08.13

Zapnutí svůj domov do investice je skvělý způsob, jak jumpstart bohatství budování procesu. Tato technika je zvláště užitečná pro lidi, právě začínají svou finanční cestu, nebo ty, kteří zaostávají ve svém plánování odchodu do důchodu. Domov se stává investicí, když jiní lidé pronajmout část nebo všechny, a to od tebe a příjem, který obdržíte od tohoto pronájmu pokrývá vaše průběžné přímé náklady na vlastnictví.

Kreativní řešení vysokých nákladů na bydlení v důchodu

Kreativní řešení vysokých nákladů na bydlení v důchodu

22.05.13

Potřebujete si Snižte náklady na živobytí pro odchod do důchodu? Pokud se snažíte dělat dobré důchod plány, nebo pokud jste již v důchodu, můžete starat o náklady na bydlení. To je legitimní obavy, protože s komfortní a cenově dostupné bydlení je jedním z klíčů k nutnosti pohodlného důchodu. Plánování je složité, protože je těžké odhadnout, kolik tyto náklady budou stoupat nebo klesat v průběhu několika příštích let. Není snadné se rozhodnout, které řešení bude vyhovovat vám dnes, a také vám bude vyhovovat po dobu několika desetiletí.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Podlahy z betonu

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Chcete mít kolem sebe více prostoru?

Nechte se hýčkat praktičností vestavěné skříně. Užívejte si pohodlí!


Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti BENE, která udává světové trendy.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně na míru podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Sháníte prodej, pronájem nebo servis plošin - kontaktujte plošiny Tábor


Objednejte si lehčený beton pro stavbu monolitických nebo inženýrských staveb.


Vestavěné skříně na míru vyřeší problém v každém atypickém interiéru.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.